Ситуація з експортом через Румунію залишається важкою

09.06.2022

            З 9 та 10 червня Укрзалізниця вводить додаткові обмеження на перевезення вантажів через Вадул-Сірет із перестановкою приватних вагонів на візки колії 1435 мм та через Дякове. Конвенції стосуватимуться окремих перевізників або отримувачів.

            Заборона спричинена значним накопиченням парку на кордоні (внаслідок надмірного погодження приймання вантажів румунськими перевізникам), а також тим, що 800-1000 візків УЗ для колії 1435 мм, на які були поставлені українські вагони, зараз «застрягли» в Румунії, а обертання вагону від моменту перестановки візків триває щонайменше 17 днів. Тож, це обладнання фактично випадає з роботи за іншими можливими напрямками.

            Загалом в очікуванні передачі по стикам Вадул-Сірет – Дорнешть та Батьово – Еперєшке знаходяться 3,9 тис. вагоів (приблизний час на обробку – 94 дня) та 1,1 тис. вагонів (30 днів) відповідно. Завдяки введеним конвенціям з кінця травня черги скоротились лише на 56 та 35 вагонів.

            Нині Укрзалізниця і представники румунських перевізників працюють над запуском графікового руху за чіткими лініями.

            Окрім цього, неритмічний підхід флоту в порту Рені також сповільнює обертання вагонів. Станом на 9 червня термінали порту мають в очікуванні на перевалку 622 вагони, 76 з яких заявлені на вивантаження упродовж дня. Зокрема, із зерном мають опрацювати 523 вагонів (63 – протягом дня), зі шротом – 81 (1 вагон відповідно), з олією – 12 (всі упродовж дня).

            В порту сьогодні (9 червня) мають завантажити щонайменше чотири судна (орієнтовно 14 тис. тонн продукції) на причалах різних терміналів.